Przejdź do głównej zawartości

Red hair

          Cześć Kochani , ostatnio z Natalią byłam na szybkich zdjęciach, więc coś się pojawi.
         Ogólnie planuje większą notkę i sesje ale to w swoim czasie jak zawita słoneczko:)


Ostatnio , a raczej w tym tygodniu naprawdę się dużo u mnie dzieje, złych rzeczy , dobrych i tych najgorszych. Na szczęście jutro już piątek, ale z tego wszystkiego boje się gdzieś wychodzić że coś źle będzie czuje jak by nade mną była taka ciemna chmura który mi mówi "Haha Madzia teraz odpokutuj swoje błędy" - PROSZĘ ODEJDŹ! 
Jednego dnia pogoda jest super, drugiego jest gorsza, raz pada, raz świeci słońce,a raz wieje tak że drzewa się pochylają, a tyle planów na najbliższy miesiąc! Okulary - New Yorker 
Koszulka -H&M
Chusta - Louis Vuitton
Pierścionek - Clairess
Paznokcie - Dior 
Spodnie- H&M

Komentarze

 1. no sliczne te wlosy!:)

  http://karolinaslomka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. fajnie

  http://eskucinska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. spoko zdjęcia, fajny kolor włosów :)

  imsomeonewho.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowne włosy! Kocham ten kolor.
  http://nekoworlds.blogspot.com/2016/02/back-to-basics_28.html

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Inność

Odnajdowanie siebie.  Który już raz stoją pod tym zdaniem. Który raz pytam siebie sama już.  Czuje się szara i obojętna,czuje że pękła mi kreatywność i inność od innych, w biegu zgubiłam ją, choć wciąż obiecuje sobie ze po nią wróce. Zgubiłam chyba drogę powrotną. Wrócę jak ją znajdę. 

black&white

I mamy wyczekiwaną wiosnę, nareszcie można pochować zimowe pierze i wyciągnąć wiosenne kurtki i buciki, Wiosna jest moją ulubioną porą roku, gdy idę o piątej rano z psem, jak zawsze miałam słuchawki na uszach to teraz idę i słucham jak ptaszki sobie śpiewają, i nie muszę ubierać pięćdziesiąt warstw ciuchów na siebie, Dni są dłuższe i wszystko rozkwita!  Uwielbiam to!


Zdjęcia może nie są najlepszej jakości, moja lustrzanka a właściwie objektyw przeszedł mały huragan i cieszę się że można coś poza tym zdziałać.

i'm happy

Długo się zbierałam do napisania czego kolwiek w internecie nawet były momenty że jak pisałam coś na instagramie jako opis zajmowało mi to dość spory czas, więc albo odpuszczałam albo pisałam coś bez najmniejszego sensu. Jak sprawdzałam to po kilku minutach to załamywałam się treścią i zastanawiałam się jak mogłam coś takiego zamieścić. Do czego tak naprawdę zmierzam.
2017 wszedł do mojego życia bardzo powoli nie tak jak każdy ma nadzieję pierwszy pierwszy nowy rok nowa ja. Przez pierwszy miesiąc cały czas pracowałam nad własnym ja, nie mogłam się odnaleźć-uwierzcie próbowałam wszystkiego od chodzenia na siłownię co było głupota w moim wykonaniu poszłam z nie wyleczonymi zatokami więc po tygodniu nie mogłam ruszyć głową z jednego boku na drugi. Czytałam poradniki psychologiczne żeby nauczyć się że tylko i wyłącznie ja mam na siebie wpływ a nie inni, że tylko ja mogę planować sobie swoje własne życie a nie ze ktoś mi powie co mam robić a ja pobiegnę i powiem tak tak posłuszny piesek l…